NOWY TRENER TURA 1921

W  2019 roku doszło do zmiany na stanowisku trenera seniorów MGKS Tur 1921 Turek. Trenerów Dariusza Brzostowskiego i Przemysława Zająca zastąpi Bartosz Grabowski.

Bartek z Turem związany jest od zawsze, jako jedyny zawodnik z Turku reprezentował nasz Klub w I lidze. Od chwili powstania zespołu seniorów był on czołowym zawodnikiem naszego Klubu, będąc najlepszym strzelcem zespołu. Po zakończeniu sezonu 2017/2018 Bartek zakończył karierę piłkarską, nadal trenując drużynę młodzieżową, z którą wywalczył awans do ligi wojewódzkiej. Od nowego roku poprowadzi on zespół seniorów w lidze międzyokręgowej. Głównym celem na nadchodzącą rundę postawionym przez Zarząd  jest zajęcie jak najlepszego miejsca w tabeli. Doświadczenie oraz profesjonalne przygotowanie Bartka pozwala wierzyć, że cel zostanie osiągnięty.

Dziękujemy Darkowi Brzostowskiemu i Przemysławowi Zającowi za ogrom pracy jaki włożyli w przygotowaniu seniorów w tak trudnym okresie. Fakt spadku z IV ligi spowodował, że z Klubu odeszło wielu czołowych zawodników. Dlatego ogromnym wyzwaniem było podjęcie się tej funkcji i zorganizowania nowego zespołu. Mimo ogromnych problemów Darek oraz Przemek podołali temu wyzwaniu i mimo średnich wyników zespół pokazał umiejętności i wole walki. Bolały przegrane mecze, gdzie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem a czasami zabrakło nam szczęścia, "zimnej głowy" .

Bartkowi życzymy samych sukcesów w nowej roli.