Turniej OZPN Konin w Tuliszkowie, trampkarz C1 (2004) .

Turniej OZPN Konin w Tuliszkowie, trampkarz C1, 3.02.2019 godzina 9:00

Gr I   Górnik Kłodawa I, Tur 1921 Turek, Strażak Licheń Stary

Gr II   Olimpia Koło I, Sparta Konin I, Górnik Kłodawa II

Gr III   Oranje Sport Konin, Tulisia Tuliszków, Olimpia Koło II

==============================================

Gr I     Górnik Kłodawa I- Strażak Licheń Stary     8:0

Gr II    Olimpia Koło I     - Górnik Kłodawa II          2:0

Gr III    Oranje Konin      - Olimpia Koło II              2:0

Gr I     Tur 1921 Turek   - Strażak Licheń Stary  4:1  (Tomaszak x2, Marciniak, Kubka)

Gr II     Sparta Konin       - Górnik Kłodawa II          0:0

Gr III    Tulisia Tuliszków  - Olimpia Koło II              0:3

Gr I      Górnik Kłodawa I- Tur 1921 Turek           2:3  (Marciniak x2, Tomaszak)

Gr II     Olimpia Koło I       - Sparta Konin                2:1

Gr III     Tulisia Tuliszków   - Oranje Sport               1:2

Grupa I

1. Tur 1921       6  7:3

2. Kłodawa l    3 10:3

3. Strażak        0   1:12

Grupa II

1. Olimpia l    6 4:1

2. Sparta        1 1:2

3. Kłodawa ll  1 0:2

Grupa III

1. Oranje         6 4:1

2. Olimpia ll    3 3:2

3. Tulisia         0 1:5

Finały:

miejsca   (7-9)    3A-3B   Strażak- Kłodawa II          0:4

miejsca    (4-6)   2A-2B   Kłodawa l- Sparta            3:0

miejsca    (1-3)   1A-1B   Tur 1921- Olimpia l       2:0 (Cieślak, Oleksy)

miejsca     (7-9)   3A-3C   Strażak- Tulisia             0:2

miejsca     (4-6)   2A-2C   Kłodawa l -Olimpia II      0:4

miejsca     (1-3)   1A-1C    Tur1921-Oranje           0:1

miejsca     (7-9)   3B-3C    Kłodawa ll -Tulisia         3:3

miejsca     (4-6)   2B-2C    Sparta- Olimpia II          1:1

miejsca      (1-3)   1B-1C    Olimpia l -Oranje          0:2

Tabela 7-9

7. Górnik Kłodawa I        4 7:3

8. Tulisia Tuliszków        4 5:3

9. Strażak Licheń Stary  0 0:6

Tabela 4-6

4. Olimpia Koło II            4 5:1

5. Górnik Kłodawa I        3 3:4

6. Sparta Konin              1 1:4

Tabela 1-3

1. Oranje Konin         6 3:0

2. Tur 1921 Turek      3 2:1

3. Olimpia Koło I       0 0:3

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Oranje Sport Konin

2. Tur 1921 Turek

3. Olimpia Koło l

4. Olimpia Koło ll

5. Górnik Kłodawa l

6. Sparta Konin

7. Górnik Kłodawa ll

8. Tulisia Tuliszków

9. Strażak Licheń Stary

najlepszy bramkarz: Kamil Ślusarek                  (Tur 1921 Turek)

najlepszy zawodnik: Kowalski Mikołaj               (Oranje Sport Konin)

najlepszy strzelec:   Jędrzejczak Kacper 8 goli (Górnik Kłodawa l)

Skład drużyny Tur 1921 Turek:

Ślusarek, Kurek, Jacaszek, Tomaszak, Marciniak- Brzostowski K., Cieślak, Kubka, Oleksy- Romke, Kotoński.

Trener: Piotr Bieniek