Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
0:1
Astra Krotoszyn
Orzeł Mroczeń
3:1
Stal Pleszew
Zieloni Koźminek
0:4
Piast Czekanów
Tulisia Tuliszków
1:3
Victoria Ostrzeszów
GKS Sompolno
1:3
Odolanovia Odolanów
Piast Kobylin
2:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Raszkowianka Raszków
1:1
Tur 1921 Turek
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
1:2
SKP Słupca
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
1:0
Piast Kobylin
Piast Czekanów
1:2
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Raszkowianka Raszków
3:1
Zieloni Koźminek
Odolanovia Odolanów
1:0
Wilki Wilczyn
Astra Krotoszyn
0:2
Tur 1921 Turek
Stal Pleszew
4:0
SKP Słupca
Victoria Ostrzeszów
5:1
GKS Sompolno
Tulisia Tuliszków
3:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
4:2
Piast Czekanów
Wilki Wilczyn
2:5
Victoria Ostrzeszów
Stal Pleszew
3:1
Piast Kobylin
Zieloni Koźminek
0:2
Astra Krotoszyn
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
1:4
Raszkowianka Raszków
Tur 1921 Turek
0:1
Odolanovia Odolanów
Tulisia Tuliszków
1:3
Orzeł Mroczeń
GKS Sompolno
1:2
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
3:3
GKS Sompolno
Victoria Ostrzeszów
4:2
Tur 1921 Turek
Odolanovia Odolanów
4:1
Zieloni Koźminek
Raszkowianka Raszków
2:5
SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi
1:3
Wilki Wilczyn
Astra Krotoszyn
4:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Stal Pleszew
4:1
Piast Czekanów
Piast Kobylin
2:4
Tulisia Tuliszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
6:1
Astra Krotoszyn
Zieloni Koźminek
0:3
Victoria Ostrzeszów
Tulisia Tuliszków
2:5
Stal Pleszew
Wilki Wilczyn
0:2
Orzeł Mroczeń
Piast Czekanów
1:0
Raszkowianka Raszków
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
0:2
Odolanovia Odolanów
GKS Sompolno
3:2
Piast Kobylin
Tur 1921 Turek
0:2
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur 1921 Turek
0:0
Orzeł Mroczeń
Victoria Ostrzeszów
6:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Odolanovia Odolanów
2:3
SKP Słupca
Tulisia Tuliszków
3:2
GKS Sompolno
Polonus Kazimierz Biskupi
3:2
Zieloni Koźminek
Astra Krotoszyn
3:1
Piast Czekanów
Stal Pleszew
2:0
Raszkowianka Raszków
Piast Kobylin
0:1
Wilki Wilczyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
3:4
Victoria Ostrzeszów
Orzeł Mroczeń
5:0
Zieloni Koźminek
Tur 1921 Turek
2:0
Piast Kobylin
Wilki Wilczyn
0:1
Tulisia Tuliszków
Piast Czekanów
0:0
Odolanovia Odolanów
Raszkowianka Raszków
3:1
Astra Krotoszyn
GKS Sompolno
2:2
Stal Pleszew
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
4:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
4:3
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów
3:0
Piast Czekanów
Polonus Kazimierz Biskupi
2:4
SKP Słupca
Odolanovia Odolanów
4:0
Raszkowianka Raszków
Stal Pleszew
0:1
Astra Krotoszyn
Piast Kobylin
4:1
Zieloni Koźminek
Tulisia Tuliszków
2:1
Tur 1921 Turek
GKS Sompolno
1:0
Wilki Wilczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur 1921 Turek
0:2
GKS Sompolno
Zieloni Koźminek
3:1
Tulisia Tuliszków
Wilki Wilczyn
2:4
Stal Pleszew
SKP Słupca
4:0
Orzeł Mroczeń
Piast Czekanów
4:4
Polonus Kazimierz Biskupi
Raszkowianka Raszków
0:5
Victoria Ostrzeszów
Astra Krotoszyn
1:1
Odolanovia Odolanów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
0:2
Piast Kobylin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
6:0
Piast Czekanów
Wilki Wilczyn
0:2
Tur 1921 Turek
Victoria Ostrzeszów
7:2
Astra Krotoszyn
Polonus Kazimierz Biskupi
4:0
Raszkowianka Raszków
Tulisia Tuliszków
1:0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Stal Pleszew
1:1
Odolanovia Odolanów
Piast Kobylin
0:4
SKP Słupca
GKS Sompolno
3:2
Zieloni Koźminek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Koźminek
1:3
Wilki Wilczyn
Tur 1921 Turek
1:0
Stal Pleszew
SKP Słupca
6:2
Tulisia Tuliszków
Odolanovia Odolanów
0:1
Victoria Ostrzeszów
Piast Czekanów
0:3
Piast Kobylin
Raszkowianka Raszków
0:7
Orzeł Mroczeń
Astra Krotoszyn
1:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:1
GKS Sompolno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
2:2
Astra Krotoszyn
Tur 1921 Turek
4:0
Zieloni Koźminek
Tulisia Tuliszków
1:1
Piast Czekanów
Wilki Wilczyn
4:2
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonus Kazimierz Biskupi
0:3
Odolanovia Odolanów
Piast Kobylin
2:0
Raszkowianka Raszków
Stal Pleszew
4:1
Victoria Ostrzeszów
GKS Sompolno
0:2
SKP Słupca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Koźminek
0:2
Stal Pleszew
SKP Słupca
2:3
Wilki Wilczyn
Victoria Ostrzeszów
0:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Odolanovia Odolanów
0:2
Orzeł Mroczeń
GKS Sompolno
2:0
Piast Czekanów
Raszkowianka Raszków
2:1
Tulisia Tuliszków
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:0
Tur 1921 Turek
Astra Krotoszyn
1:4
Piast Kobylin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Koźminek
2:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Tulisia Tuliszków
3:0
Astra Krotoszyn
Wilki Wilczyn
5:0
Piast Czekanów
Orzeł Mroczeń
0:3
Victoria Ostrzeszów
Tur 1921 Turek
1:4
SKP Słupca
GKS Sompolno
1:2
Raszkowianka Raszków
Piast Kobylin
2:1
Odolanovia Odolanów
Stal Pleszew
3:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur 1921 Turek
1:0
Piast Czekanów
SKP Słupca
5:1
Zieloni Koźminek
Polonus Kazimierz Biskupi
2:3
Orzeł Mroczeń
Victoria Ostrzeszów
5:1
Piast Kobylin
Odolanovia Odolanów
9:3
Tulisia Tuliszków
Raszkowianka Raszków
2:1
Wilki Wilczyn
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
0:5
Stal Pleszew
Astra Krotoszyn
0:3
GKS Sompolno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
4:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Odolanovia Odolanów
7:0
GKS Sompolno
Tur 1921 Turek
1:2
Raszkowianka Raszków
Victoria Ostrzeszów
4:1
Tulisia Tuliszków
Polonus Kazimierz Biskupi
2:0
Piast Kobylin
Stal Pleszew
1:1
Orzeł Mroczeń
Astra Krotoszyn
- : -
Wilki Wilczyn
Piast Czekanów
- : -
Zieloni Koźminek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości