Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
2:0
Polanin Strzałkowo
Tur 1921 Turek
4:0
Wilki Wilczyn
Hetman Orchowo
1:1
Błękitni Mąkolno
Polonia Golina
0:3
Zjednoczeni Rychwał
Strażak Licheń Stary
3:0*
Kasztelania Brudzew
Sparta Sklejka Orzechowo
3:3
Polonus Kazimierz Biskupi
Płomień Nekla
1:3
GKS Sompolno
Warta Eremita Dobrów
4:1
Orzeł Grzegorzew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
2:2
Hetman Orchowo
Polonus Kazimierz Biskupi
1:1
Płomień Nekla
Strażak Licheń Stary
1:1
Polonia Golina
Orzeł Grzegorzew
1:2
Olimpia Koło
Kasztelania Brudzew
0:3*
Polanin Strzałkowo
Błękitni Mąkolno
1:0
Warta Eremita Dobrów
GKS Sompolno
1:1
Tur 1921 Turek
Zjednoczeni Rychwał
2:1
Sparta Sklejka Orzechowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
2:0
Błękitni Mąkolno
Hetman Orchowo
0:3
GKS Sompolno
Polanin Strzałkowo
1:1
Orzeł Grzegorzew
Polonia Golina
0:0
Kasztelania Brudzew
Sparta Sklejka Orzechowo
4:1
Strażak Licheń Stary
Tur 1921 Turek
5:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Płomień Nekla
2:2
Zjednoczeni Rychwał
Warta Eremita Dobrów
1:2
Wilki Wilczyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
1:5
Sparta Sklejka Orzechowo
Wilki Wilczyn
1:0
Olimpia Koło
Polonus Kazimierz Biskupi
4:2
Hetman Orchowo
Strażak Licheń Stary
5:0
Płomień Nekla
Kasztelania Brudzew
3:1
Orzeł Grzegorzew
Błękitni Mąkolno
3:4
Polanin Strzałkowo
GKS Sompolno
1:1
Warta Eremita Dobrów
Zjednoczeni Rychwał
0:1
Tur 1921 Turek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
3:1
GKS Sompolno
Hetman Orchowo
2:1
Zjednoczeni Rychwał
Polanin Strzałkowo
1:3
Wilki Wilczyn
Tur 1921 Turek
3:0
Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew
2:1
Błękitni Mąkolno
Płomień Nekla
2:2
Polonia Golina
Warta Eremita Dobrów
2:3
Polonus Kazimierz Biskupi
Sparta Sklejka Orzechowo
0:1
Kasztelania Brudzew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
2:3
Orzeł Grzegorzew
Polonia Golina
0:1
Tur 1921 Turek
Polonus Kazimierz Biskupi
0:2
Olimpia Koło
Strażak Licheń Stary
0:2
Hetman Orchowo
Kasztelania Brudzew
2:0
Błękitni Mąkolno
GKS Sompolno
6:2
Polanin Strzałkowo
Zjednoczeni Rychwał
1:2
Warta Eremita Dobrów
Sparta Sklejka Orzechowo
0:3
Płomień Nekla
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
2:1
Polonia Golina
Polanin Strzałkowo
4:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Tur 1921 Turek
2:0
Sparta Sklejka Orzechowo
Orzeł Grzegorzew
0:0
GKS Sompolno
Płomień Nekla
0:0
Kasztelania Brudzew
Warta Eremita Dobrów
1:0
Strażak Licheń Stary
Błękitni Mąkolno
3:3
Wilki Wilczyn
Zjednoczeni Rychwał
1:1
Olimpia Koło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Nekla
1:7
Tur 1921 Turek
Polonia Golina
1:1
Warta Eremita Dobrów
Polonus Kazimierz Biskupi
1:4
Orzeł Grzegorzew
Strażak Licheń Stary
1:0
Olimpia Koło
Kasztelania Brudzew
3:0
Wilki Wilczyn
GKS Sompolno
4:1
Błękitni Mąkolno
Zjednoczeni Rychwał
2:1
Polanin Strzałkowo
Sparta Sklejka Orzechowo
3:1
Hetman Orchowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
2:0
Polonia Golina
Tur 1921 Turek
4:0
Kasztelania Brudzew
Hetman Orchowo
4:1
Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo
5:0
Strażak Licheń Stary
Wilki Wilczyn
1:5
GKS Sompolno
Orzeł Grzegorzew
1:1
Zjednoczeni Rychwał
Warta Eremita Dobrów
4:2
Sparta Sklejka Orzechowo
Błękitni Mąkolno
1:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
4:1
Polanin Strzałkowo
Polonus Kazimierz Biskupi
1:2
Wilki Wilczyn
Strażak Licheń Stary
2:6
Orzeł Grzegorzew
Tur 1921 Turek
1:0
Hetman Orchowo
Płomień Nekla
1:5
Warta Eremita Dobrów
Kasztelania Brudzew
1:2
GKS Sompolno
Zjednoczeni Rychwał
0:0
Błękitni Mąkolno
Sparta Sklejka Orzechowo
2:3
Olimpia Koło
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
2:1
Płomień Nekla
Hetman Orchowo
0:3
Kasztelania Brudzew
Polanin Strzałkowo
1:2
Sparta Sklejka Orzechowo
Wilki Wilczyn
1:0
Zjednoczeni Rychwał
Orzeł Grzegorzew
1:0
Polonia Golina
Warta Eremita Dobrów
0:0
Tur 1921 Turek
Błękitni Mąkolno
2:1
Strażak Licheń Stary
GKS Sompolno
9:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
2:1
Warta Eremita Dobrów
Polonia Golina
1:0
Błękitni Mąkolno
Strażak Licheń Stary
1:1
Wilki Wilczyn
Tur 1921 Turek
3:1
Olimpia Koło
Płomień Nekla
1:0
Polanin Strzałkowo
Kasztelania Brudzew
2:3
Polonus Kazimierz Biskupi
Zjednoczeni Rychwał
0:4
GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo
1:7
Orzeł Grzegorzew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
2:0
Hetman Orchowo
Polanin Strzałkowo
1:1
Tur 1921 Turek
Wilki Wilczyn
1:3
Polonia Golina
Polonus Kazimierz Biskupi
0:0
Zjednoczeni Rychwał
Orzeł Grzegorzew
1:1
Płomień Nekla
Warta Eremita Dobrów
3:1
Kasztelania Brudzew
Błękitni Mąkolno
1:5
Sparta Sklejka Orzechowo
GKS Sompolno
1:1
Strażak Licheń Stary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Licheń Stary
- : -
Polonus Kazimierz Biskupi
Hetman Orchowo
2:3
Polanin Strzałkowo
Sparta Sklejka Orzechowo
4:3
Wilki Wilczyn
Tur 1921 Turek
7:1
Orzeł Grzegorzew
Płomień Nekla
3:1
Błękitni Mąkolno
Kasztelania Brudzew
3:0
Zjednoczeni Rychwał
Polonia Golina
2:4
GKS Sompolno
Warta Eremita Dobrów
- : -
Olimpia Koło
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polanin Strzałkowo
2:0
Warta Eremita Dobrów
Błękitni Mąkolno
0:9
Tur 1921 Turek
GKS Sompolno
6:1
Sparta Sklejka Orzechowo
Wilki Wilczyn
2:1
Płomień Nekla
Zjednoczeni Rychwał
2:1
Strażak Licheń Stary
Olimpia Koło
1:1
Kasztelania Brudzew
Orzeł Grzegorzew
1:2
Hetman Orchowo
Polonus Kazimierz Biskupi
1:2
Polonia Golina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polanin Strzałkowo
1:2
Olimpia Koło
Błękitni Mąkolno
3:3
Hetman Orchowo
GKS Sompolno
2:2
Płomień Nekla
Wilki Wilczyn
0:3
Tur 1921 Turek
Zjednoczeni Rychwał
2:2
Polonia Golina
Polonus Kazimierz Biskupi
1:1
Sparta Sklejka Orzechowo
Kasztelania Brudzew
1:0
Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew
0:2
Warta Eremita Dobrów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
0:1
Wilki Wilczyn
Polanin Strzałkowo
1:3
Kasztelania Brudzew
Polonia Golina
2:1
Strażak Licheń Stary
Polonus Kazimierz Biskupi
4:1
Płomień Nekla
Tur 1921 Turek
3:0
GKS Sompolno
Olimpia Koło
2:1
Orzeł Grzegorzew
Warta Eremita Dobrów
1:1
Błękitni Mąkolno
Sparta Sklejka Orzechowo
2:1
Zjednoczeni Rychwał
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Brudzew
- : -
Polonia Golina
Wilki Wilczyn
- : -
Warta Eremita Dobrów
Zjednoczeni Rychwał
- : -
Płomień Nekla
Polonus Kazimierz Biskupi
- : -
Tur 1921 Turek
Strażak Licheń Stary
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Orzeł Grzegorzew
- : -
Polanin Strzałkowo
Błękitni Mąkolno
- : -
Olimpia Koło
GKS Sompolno
- : -
Hetman Orchowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
- : -
Wilki Wilczyn
Orzeł Grzegorzew
- : -
Kasztelania Brudzew
Płomień Nekla
- : -
Strażak Licheń Stary
Hetman Orchowo
- : -
Polonus Kazimierz Biskupi
Tur 1921 Turek
- : -
Zjednoczeni Rychwał
Warta Eremita Dobrów
- : -
GKS Sompolno
Polanin Strzałkowo
- : -
Błękitni Mąkolno
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Polonia Golina
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Brudzew
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Błękitni Mąkolno
- : -
Orzeł Grzegorzew
GKS Sompolno
- : -
Olimpia Koło
Wilki Wilczyn
- : -
Polanin Strzałkowo
Polonia Golina
- : -
Płomień Nekla
Zjednoczeni Rychwał
- : -
Hetman Orchowo
Polonus Kazimierz Biskupi
- : -
Warta Eremita Dobrów
Strażak Licheń Stary
- : -
Tur 1921 Turek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
- : -
Polonus Kazimierz Biskupi
Płomień Nekla
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Hetman Orchowo
- : -
Strażak Licheń Stary
Polanin Strzałkowo
- : -
GKS Sompolno
Tur 1921 Turek
- : -
Polonia Golina
Orzeł Grzegorzew
- : -
Wilki Wilczyn
Warta Eremita Dobrów
- : -
Zjednoczeni Rychwał
Błękitni Mąkolno
- : -
Kasztelania Brudzew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
- : -
Zjednoczeni Rychwał
Wilki Wilczyn
- : -
Błękitni Mąkolno
Polonia Golina
- : -
Hetman Orchowo
Polonus Kazimierz Biskupi
- : -
Polanin Strzałkowo
Strażak Licheń Stary
- : -
Warta Eremita Dobrów
Kasztelania Brudzew
- : -
Płomień Nekla
GKS Sompolno
- : -
Orzeł Grzegorzew
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Tur 1921 Turek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
- : -
Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew
- : -
Polonus Kazimierz Biskupi
Hetman Orchowo
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Warta Eremita Dobrów
- : -
Polonia Golina
Polanin Strzałkowo
- : -
Zjednoczeni Rychwał
Błękitni Mąkolno
- : -
GKS Sompolno
Wilki Wilczyn
- : -
Kasztelania Brudzew
Tur 1921 Turek
- : -
Płomień Nekla
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
- : -
Olimpia Koło
Zjednoczeni Rychwał
- : -
Orzeł Grzegorzew
Polonus Kazimierz Biskupi
- : -
Błękitni Mąkolno
Strażak Licheń Stary
- : -
Polanin Strzałkowo
Płomień Nekla
- : -
Hetman Orchowo
Kasztelania Brudzew
- : -
Tur 1921 Turek
GKS Sompolno
- : -
Wilki Wilczyn
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Warta Eremita Dobrów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Hetman Orchowo
- : -
Tur 1921 Turek
Polanin Strzałkowo
- : -
Polonia Golina
Wilki Wilczyn
- : -
Polonus Kazimierz Biskupi
Orzeł Grzegorzew
- : -
Strażak Licheń Stary
Warta Eremita Dobrów
- : -
Płomień Nekla
Błękitni Mąkolno
- : -
Zjednoczeni Rychwał
GKS Sompolno
- : -
Kasztelania Brudzew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
- : -
Orzeł Grzegorzew
Zjednoczeni Rychwał
- : -
Wilki Wilczyn
Polonus Kazimierz Biskupi
- : -
GKS Sompolno
Strażak Licheń Stary
- : -
Błękitni Mąkolno
Tur 1921 Turek
- : -
Warta Eremita Dobrów
Płomień Nekla
- : -
Olimpia Koło
Kasztelania Brudzew
- : -
Hetman Orchowo
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Polanin Strzałkowo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
- : -
Tur 1921 Turek
Polanin Strzałkowo
- : -
Płomień Nekla
Wilki Wilczyn
- : -
Strażak Licheń Stary
Polonus Kazimierz Biskupi
- : -
Kasztelania Brudzew
Orzeł Grzegorzew
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Warta Eremita Dobrów
- : -
Hetman Orchowo
Błękitni Mąkolno
- : -
Polonia Golina
GKS Sompolno
- : -
Zjednoczeni Rychwał
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
- : -
Olimpia Koło
Polonia Golina
- : -
Wilki Wilczyn
Zjednoczeni Rychwał
- : -
Polonus Kazimierz Biskupi
Strażak Licheń Stary
- : -
GKS Sompolno
Tur 1921 Turek
- : -
Polanin Strzałkowo
Płomień Nekla
- : -
Orzeł Grzegorzew
Kasztelania Brudzew
- : -
Warta Eremita Dobrów
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Błękitni Mąkolno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
- : -
Warta Eremita Dobrów
Polanin Strzałkowo
- : -
Hetman Orchowo
Wilki Wilczyn
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Zjednoczeni Rychwał
- : -
Kasztelania Brudzew
Polonus Kazimierz Biskupi
- : -
Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew
- : -
Tur 1921 Turek
Błękitni Mąkolno
- : -
Płomień Nekla
GKS Sompolno
- : -
Polonia Golina
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Nekla
- : -
Wilki Wilczyn
Hetman Orchowo
- : -
Orzeł Grzegorzew
Kasztelania Brudzew
- : -
Olimpia Koło
Warta Eremita Dobrów
- : -
Polanin Strzałkowo
Polonia Golina
- : -
Polonus Kazimierz Biskupi
Strażak Licheń Stary
- : -
Zjednoczeni Rychwał
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
GKS Sompolno
Tur 1921 Turek
- : -
Błękitni Mąkolno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?