Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
0:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Górnik Konin
7:0
Tur 1921 Turek
Warta Kramsk
- : -
Olimpia Koło
Sokół Kleczew
0:3
Victoria Września
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
2:1
Warta Kramsk
Tur 1921 Turek
0:5
Victoria Września
Olimpia Koło
3:4
SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi
2:1
Sokół Kleczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
10:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Sokół Kleczew
6:7
Olimpia Koło
Górnik Konin
1:0
SKP Słupca
Warta Kramsk
3:1
Tur 1921 Turek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur 1921 Turek
0:2
Polonus Kazimierz Biskupi
Olimpia Koło
1:4
Victoria Września
Górnik Konin
1:1
Sokół Kleczew
Warta Kramsk
2:1
SKP Słupca
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
3:0
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
3:2
Olimpia Koło
Tur 1921 Turek
0:0
SKP Słupca
Sokół Kleczew
2:3
Warta Kramsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
3:1
Polonus Kazimierz Biskupi
SKP Słupca
4:2
Sokół Kleczew
Tur 1921 Turek
2:3
Olimpia Koło
Warta Kramsk
1:4
Victoria Września
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
1:2
SKP Słupca
Olimpia Koło
2:6
Górnik Konin
Sokół Kleczew
0:2
Tur 1921 Turek
Polonus Kazimierz Biskupi
0:3
Warta Kramsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
5:3
Sokół Kleczew
Olimpia Koło
3:6
Warta Kramsk
Tur 1921 Turek
0:1
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
3:5
SKP Słupca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
9:0
Olimpia Koło
Sokół Kleczew
1:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Warta Kramsk
1:2
Górnik Konin
Victoria Września
- : -
Tur 1921 Turek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
0:0
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
0:9
Victoria Września
Olimpia Koło
1:3
Sokół Kleczew
Tur 1921 Turek
2:1
Warta Kramsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
7:1
Olimpia Koło
SKP Słupca
5:2
Warta Kramsk
Polonus Kazimierz Biskupi
1:2
Tur 1921 Turek
Sokół Kleczew
1:1
Górnik Konin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
2:2
Tur 1921 Turek
Olimpia Koło
- : -
Polonus Kazimierz Biskupi
Warta Kramsk
- : -
Sokół Kleczew
Górnik Konin
- : -
Victoria Września
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonus Kazimierz Biskupi
0:2
Górnik Konin
Olimpia Koło
2:3
Tur 1921 Turek
Victoria Września
6:0
Warta Kramsk
Sokół Kleczew
1:1
SKP Słupca
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
5:2
Olimpia Koło
SKP Słupca
2:1
Victoria Września
Warta Kramsk
1:2
Polonus Kazimierz Biskupi
Tur 1921 Turek
0:2
Sokół Kleczew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?